Blog

08.04.2018 08:42

Pokud jste o tom ještě neslyšeli, od 25. května 2018 má začít platit nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů, které je všeobecně známé pod zkratkou GDPR („General Data Protection Regulation“ = „Nařízení o ochraně osobních údajů“). Toto nařízení zpřísňuje podmínky používání osobních údajů zákazníků a tím je velmi úzce propojené i s oblastí, ve které se pohybujete – v oblasti elektronického obchodu a marketingu. 

Více → Co pro vás bude znamenat GDPR? facebook twitter gplus pinterest
tien
24.01.2018 20:00

Drtivá většina webových stránek na internetu je umístěna na sdíleném webhostingu jedné z mnoha webhostingových firem, které takovou službu nabízejí. Je to rychlý a levný způsob, jak svou webovou prezentaci dostat „mezi lidi“, aniž by člověk musel být technickým guru. Jednoduchost však s sebou přináší některá omezení. Tato omezení nevadí, pokud si přejete mít průměrný web s průměrnými pozicemi ve vyhledávačích. Co když však do tvorby webové aplikace investujete nemalé prostředky tak, aby aplikace vynikla mezi ostatními, průměrnými? Stačí i v takovém případě stránku jednoduše nahrát na sdílený webhosting a nechat ji „plavat“ vlnami internetu? Odpověď je jednoduchá a složitá zároveň - záleží na vašich marketingových cílech a ochotě investovat do pohodlí uživatelů vaší webové aplikace.

Více → Proč používat vlastní server? (server versus webhosting) facebook twitter gplus pinterest
tien
08.08.2016 09:51

Zažil to snad každý, kdo nějakou spolehlivou firmu na SEO poradenství již hledal. Zadáte do vyhledávače například termín „SEO optimalizace Německo“ a vyskočí na vás desítky společností, která garantují zaručený úspěch, vynikající ceny a tým plný profesionálů. Ale jak opravdu poznat tu, která SEO a celkovému marketingu rozumí a může Vám opravdu kvalifikovaně pomoci? Tento článek Vám pomůže najít klíč, jak se v nabídce různých společností alespoň trochu zorientovat a kvalitní firmy od amatérských nebo nepoctivých odlišit. 

Více → facebook twitter gplus pinterest
tien
06.07.2016 08:29

Co je to vlastně internetový marketing a je i pro váš business důležitý? Pokud bych měl být ve svém sdělení stručný a jednoznačný, má odpověď by zněla: "On-line marketing není reklama na internetu a pro Vaše on-line aktivity je zcela zásadní". Aby však tento článek nevypadal samoúčelně a jako oslí můstek pro aktivity naší společnosti DevelArt, rozebereme si svět marketingu, internetové propagace a cílů webových stránek či e-shopů z několika hledisek a důvody mého tvrzení tak lépe ozřejmíme. Ne každá firma je aktivní na internetu se stejným záměrem. Cílem Vašich stránek může být zvyšování povědomí o společnosti, lepší zákaznická podpora, budování image anebo také přímý prodej, v kterém z těchto segmentů nalezne on-line marketing svém uplatnění?

Více → facebook twitter gplus pinterest
tien
24.06.2016 19:51

Chystáte-li se optimalizovat Vaše webové stránky pro vyhledávače, je analýza klíčových slov jedním ze základních stavebních kamenů Vašeho budoucího úspěchu. Někdy je považována již za úvodní část on-page SEO optimalizace. Jejím výstupem je množina výrazů, tedy slov a slovních spojení, pod kterými by Vás měli zákazníci na internetu dohledat. Zjednodušeně se tedy jedná o slova, která lidé zadávají do vyhledávačů proto, aby našli požadovaný produkt nebo službu. S těmito výrazy – klíčovými slovy je pak nutné dále pracovat, implementovat je do struktury Vašich stránek a zvýšit tak počet výrazů, pod kterými jste na internetu dohledatelní.

Více → facebook twitter gplus pinterest
tien
24.06.2016 19:48

Možná Vás teď tvrzení v nadpise trochu překvapilo, ale profesionální SEO agentura se nepozná jen podle toho, zda Vás dostane na první příčky ve vyhledávačích na určité klíčové slovo. Na celou problematiku je třeba se dívat mnohem komplexněji. Pokud je deklarován úspěch optimalizace pouze dosaženými pozici, svědčí to o hrubém opomenutí mnoha důležitých faktorů, které jsou pro zákazníka zcela zásadní.
Jako klienta SEO agentury je pro Vás důležitá celá řada jiných věcí. Vedla lepší pozice v Googlu k vyšší návštěvnosti Vašich stránek? A pokud ano, splnili zákazníci na stránkách cíl, ke kterému jsou stránky určeny? Vedla tedy například vyšší návštěvnost k vyšším prodejům ve Vašem e-shopu? Objednali si zákazníci službu nebo zboží, které na stránce prezentujete? Jaká byla návratnost investic do SEO?

Více → facebook twitter gplus pinterest
tien
07.06.2018 17:45

Zcela dominantním vyhledávačem v Německu je Google a proto se základní techniky SEO optimalizace příliš neliší od těch, které nachází své uplatnění i v České republice. Na druhou stranu se však německý trh od toho českého liší svou velikostí a kapitálovou vybaveností, což bychom při volbě SEO strategie měli brát určitě v úvahu. Německo představuje velmi konkurenční trh a SEO optimalizace je zde finančně náročnější, než je tomu v České republice. Celková strategie v SEO by tak měla být o to detailněji zpracovaná a průběžně vyhodnocována z hlediska ROI (Return on Investment – návratnost investic). Výhodou takto velkého trhu je naopak větší segmentace, kdy můžeme značně těžit z poptávky úzce profilovaných skupin. 

Více → facebook twitter gplus pinterest
tien
Zahraniční trhy?
S námi jednodušší, než si myslíte!
Zahraniční trhy?
S námi jednodušší, než si myslíte!

Copyright © 2020 Develart.de | Ochrana osobních údajů | Bližší informace