Naše reference webdesignu, webových stránek a eshopůInformační systém firmy OlzaLogistic se skládá ze dvou samostatných rozhraní, které slouží jako spediční a skladový systém pro samotnou firmu, ale i její jednotlivé zákazníky. Propojením systému se skladem společnosti přes tablety umožňuje rychlou evidenci zásilek pomocí čárového skeneru, kontroluje celý tok zboží a minimalizuje riziko ztráty zásilky.

Systém automatizuje dosavadní méně efektivní metody firmy, jejíž zákazníci využívají několik různých spedicí. Zákazníci před zavedením systému byli nuceni mít zbytečně mnoho přístupů do různých spedicí a používali nepohodlné tabulkové procesory. Nový systém firmy OlzaLogistic tyto problémy odstraňuje, protože spedice sjednocuje a nabízí evidenci pro veškeré doručované zboží. Propojením různých zdrojů dat se odstranily nekonzistence a problémy se synchronizací. Systém umožňuje společnosti automaticky na základě vložených a nashromážděných dat fakturovat zákazníky. Možností hromadného importu zásilek sjednotili formát podání a odstranili nutnost využívat různé "archy" pro různé typy doručení. Jedná se o jeden z prvních systémů (pokud ne úplně první), který využívá API připojení České pošty. Součástí řešení je i interaktivní manuál pro zákazníky.

Lokalizace pro Polsko
Propojení na spedice
Plně responzivní design
Informační systém OlzaLogisticE-shop specializující se na prodej mobilních telefonů Mobilego je naším základním řešením, obohaceným o funkce navíc podle přání zákazníka. Možnost hromadně nahrát velké množství výrobků s různými kritérii, možnost určit výrobkům různé DPH podle toho, zda jde o nové, nebo používané kusy, možnost exportu faktur do účetního systému Money S3, porovnání nákupních a prodejních cen a z toho automatický výpočet rabatu v administraci - toto jsou jen některé ze služeb, které se připravovaly nad rámec základního řešení. Zajímavostí je i technické řešení synchronizace skladu mezi starším řešením zákazníka a naším novým webem, který mu umožňuje provozovat obě verze ve stejném čase a bez konfliktů.

E-shop je lokalizován zatím v Maďarsku, České republice a na Slovensku jako Mobilego.hu, Mobilego.cz a Mobilego.sk. Samozřejmostí jsou propojení na spedice a platební brány, automatizované procesy - stahování plateb z bank (Fio, SLSP ..), podávání zásilek hromadně a mnohé jiné funkce, které jsou již běžné při kvalitně vytvořeném e-shopu současnosti. Stránky dostaly moderní jednoduché grafické řešení dle dohody se zákazníkem, který si přál mít některá pole editovatelné manuálně, například pole hlavních bannerů na homepage.

Mobilego.cz

Lokalizace pro Maďarsko, Českou republiku a Slovensko
Propojení na spedice
Platební brána
Plně responzivní design
Mobilego.cz | Mobilego.hu | Mobilego.skStránky německého obchodu Bambiroxy.de a slovenského Bambiroxy.sk v sobě spojují milé grafické řešení s funkcemi moderního e-shopu, zaměřeného na dětské zboží, konkrétně ekologické látkové plenky. Projekt vznikl přesunem byznysu z předchozího zastaralejšího řešení a kromě německých a slovenských zákazníků má příznivce i ve zbytku Evropy.

Postarali jsme se o grafický návrh a přidali naše základní technické řešení s objednávkovým systémem napojeným na platební brány a spedice, automatizovanými nebo částečně automatizovanými procesy při změně stavu objednávek, s funkcemi jako jsou slevové kupóny, různé cenové hladiny registrovaných zákazníků, možnosti slev pro registrované zákazníky, a podobně. Pro zákazníka jsme zajistili také kvalifikované překlady produktových popisů i stránky samotné. Samozřejmě jsme provedli také import původních údajů na nové stránky.

Bambiroxy.sk

Lokalizace pro Německo a Slovensko
Propojení na spedice
Platební brána
Plně responzivní design
Bambiroxy.de | Bambiroxy.skBest-for-beauty.com je projekt spojující CMS stránky a e-shop. Stránky prezentují práci německého kosmetického salonu se sídlem v Mnichově.

CMS i e-shop mají vlastní administrační rozhraní, majitel se tedy přihlašuje pomocí dvou různých přístupů. Moderní systém poskytuje vše potřebné pro chod profesionálního kosmetického salónu - prostor pro správu obsahu, potenciálnímu klientovi nabízí také funkci objednávkového formuláře s kalendářem, který lze využít při poptávce a plánování kosmetického zákroku. E-shop nabízí všechny potřebné funkce pro úspěšné objednání a odeslání zboží i pro usnadnění práce při vyřizování objednávek. Stránky jsme připravovali komplexně - jak technické, tak i grafické řešení.

Stránky mají i anglickou verzi na doméně Best-for-beauty.eu a také ruské stránky Best-for-beauty.ru.

www.Best-for-beauty.com

Lokalizace pro Německo, Velkou Britanii, Rusko
Propojení na spedice
Platební brána
Rezervační systém na míru
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
 
Best-for-beauty.com | Best-for-beauty.eu | Best-for-beauty.ruE-Santini.de a dalších pět jazykových domén tohoto projektu tvoří multidoménový e-shop s dámskými a pánskými parfémy, kosmetikou a vůněmi do auta a domácnosti britské značky Santini.

Grafiku jsme zde původně vytvořili podle předlohy dodané zákazníkem, později jsme vytvořili zcela novou grafickou podobu stránek. Eshopu jsme dali naše technické řešení se vším, co má multijazyčný e-shop mít: napojení na příslušné spedice v daných zemích, napojení na platební brány, automatické procesy při práci s objednávkami, které klientovi urychlují práci, možnost správy skladových zásob a cenových hladin, při nichž pro různé typy zákazníků platí různé ceny, možnost vytvářet akce a slevové kupóny a tak dále. Pro zákazníka se z uživatelského hlediska jedná o praktický e-shop, ve kterém si může vytvořit registraci, sledovat stav svých objednávek, dostávat akční ceny apod.

www.E-Santini.de

Lokalizace pro Německo, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Velkou Britanii
Propojení na spedice
Platební brána
Zákaznický servis a logistika
Účetní poradenství
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
E-Santini.de | E-Santini.cz | E-Santini.sk | E-Santini.hu | E-Santini.ro | E-Santini.co.ukBausteine-fuer-kinder.de je německý e-shop českého prodejce dětských stavebnic, který plánoval rozjet svůj byznys i v Německu. Samozřejmě k projektu patří i nezávislé české a slovenské stránky Cihlicky-pro-deticky.cz a Tehlicky-pre-deticky.sk. Tři jazykové domény v jednom e-shopu a s jednotným administračním rozhraním.

V tomto případě jsme kromě technického řešení český e-shop kompletně překládali do slovenštiny a němčiny. Naší povinností bylo také od základů rozjet prodej v Německu. Bylo třeba nasadit správný marketingový plán, zajistili jsme také plynulý německý a slovenský zákaznický servis.

www.Bausteine-fuer-kinder.de

Lokalizace pro Německo, Českou republiku a Slovensko
Propojení na spedice
Platební brána
Zákaznický servis
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
Bausteine-fuer-kinder.de | Cihlicky-pro-deticky.cz | Tehlicky-pre-deticky.skPropagační stránky slovenské firmy Ekolmont jsou jednoduchým řešením v našem systému CMS. Postarali jsme se také o zcela nové grafické řešení a doladění obsahu stránky.

V tomto případě si obsah stránky nahrával zákazník sám přes administrační rozhraní CMS včetně bannerů, fotografií a certifikátů.

www.Vykurovanie-Ekolmont.sk

Lokalizace pro Slovenskou republiku
Plně responzivní design
Vykurovanie-Ekolmont.skLuxusní web pro luxusní automobily. Prezentační stránky a objednávkový systém ve třech jazykových verzích pro půjčovnu aut v Mnichově. Základní stránka je německá PD-Cars.eu, pro klienty z Ruska slouží PDCars.ru a pro anglicky mluvící klienty slouží PD-Cars.com. Opět jsme se postarali o technické i grafické řešení. Jak je zvykem, všechny stránky jsou spravovány v jednom společném administračním rozhraní a dají se snadno editovat. Zajistili jsme i překlad obsahu stránky.

www.PD-Cars.eu

Lokalizace pro Německo, Francii, Velkou Britanii, Rusko
Rezervační systém na míru
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
PD-Cars.eu | PD-Cars.com | PDCars.rueZarovky.cz byly projektem, kde došlo k dalšímu zdokonalení našeho eshopového systému a rozšíření funkcionalit o segment B2B. Na požadavek klienta byl dopracován systém správy stálých odběratelů, evidence realizovaných obratů obchodních zástupců a dealerské ceny. 

Významným upgradem prošla i tvorba URL adres pro jednotlivé země, kdy bylo optimálně nastavenou překladovou funkcí docíleno i překladů URL do cizích jazyků. Ač je tedy v administaci obchodu jedna kategorie "Led žárovky" v internetovém obchodě fungují v jednotlivých zemím jako samostatné entity

Příkladem: 
ezarovky.cz/led-osvetleni/led-zarovky
eziarovky.sk/led-osvetlenie/led-ziarovky
izarowki.pl/led-oswietlenie/led-zarowki

www.eZarovky.cz

Lokalizace pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Polsko
Propojení na spedice
Platební brána
Marketing a webová analytika
eZarovky.cz | eZiarovky.sk | iZarowki.plPro kosmetickou značku Sagrada Natura jsme zvolili jemný design odpovídající povaze nabízených výrobků. Stránky mají vedle možnosti zakopení výrobků rovněž reprezentovat celou značku a byly k tomuto přizpůsobeny. Informační část přibližující BIO kosmetiku Arganeol logicky navazuje na sekci prodejních míst či na prodejní část stránek - eshop. 
Stránky byly vytvořeny současně pro český, slovenský a německý trh. Nechybí napojení na desítky odběrných míst, platby kartou, napojení na účetní systém Pohoda a mnoho dalšího. Na starosti jsme měli jak přípravu konceptu, tak i celkovou grafiku, výběr a zpracování fotografií v informačních sekcích, stejně tak produktové focení všech výrobků a SEO optimalizaci

www.sagrada-natura.cz

Lokalizace pro Německo, Českou republiku, Slovensko a Polsko
Propojení na spedice
Platební brána
Zákaznický servis a logistika
Účetní poradenství
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
Sagrada-Natura.de | Sagrada-Natura.cz | Sagrada-Natura.sk | Sagrada-Natura.plFirmysala.sk je ucelený katalog firem vytvořený na zakázku dle přesných specifikací našeho klienta. 

Součástí je rozsáhlé administrační prostředí s rozličnými statistikami a marketingovými funkcemi.

Pro úspěch  byly dále dotvořeny další modifikace pro jiné regiony, jako Firmygalanta.sk nebo Firmysered.sk. 
Dnes pro firmu Adyline spravujeme dohromady celkem 8 firemních portálů. 

Firmysala.sk

Lokalizace pro Slovensko
Plně responzivní design
Firmysala.sk | Firmygalanta.sk | Firmysered.skFotomünchen24.de je prezentační web fotografky z Mnichova, kde jsou rovněž všechny části editovatelné v administraci podle aktuálních potřeb.

Je možné přidávat neomezené množství galerií a fotografií v nich, upravovat texty nebo ceny za služby. 

Webové stránky jsou plně responzivní, takže se příjemně prohlíží i na tabletu a mobilním telefonu

Součástí stránek je také blog a napojení na Facebook a další sociální sítě.

Fotomünchen24.de

Lokalizace pro Německo
Marketing a webová analytika
Plně responzivní design
Fotomünchen24.deOberkapillhof.com jsou prezentační stránky penzionu v jihotyrolských Alpách vytvořené pro našeho zahraničního klienta.

Opět nemůže chybět editovatelná fotogalerie nebo několik jazykových mutací. 

Součástí stránek je rovněž rezervační systém.

Oberkapillhof.com

Lokalizace pro Taliansko, Německo, Velkou Britanii a Slovensko
Rezervační systém na míru
Oberkapillhof.comHodinky-Style.cz je dalším z úzce specializovaných eshopů kde pro svůj positioning hrála důležitou roli grafická stránka.

Webové stránky opět bezproblémově fungují na dvou sepárátních doménách a ve dvou jazykových mutacích pro český i slovenský trh. 

Nechybí veškeré pokročilé administrační funkce, statistiky prodejů, napojení na účetní systém a srovnávače v České i Slovenské republice. 

Hodinky-Style.cz

Lokalizace pro Českou republiku a Slovensko
Propojení na spedice
Platební brána
Zákaznický servis a logistika
Účetní poradenství
Marketing a webová analytika
 
Hodinky-Style.cz

Zahraniční trhy?
S námi jednodušší, než si myslíte!
Zahraniční trhy?
S námi jednodušší, než si myslíte!

Copyright © 2020 Develart.de | Ochrana osobních údajů | Bližší informace