Zahraniční trhy?
S námi jednodušší, než si myslíte!

  • Expandujte s námi na další trhy EU
  • Vícejazyčné stránky s profesionálním překladem
  • Multiměnové eshopy
  • Zahraniční marketing
  • Profesionální zákaznická podpora
  • Logistika
     

Německo, Rakousko, Polsko nebo Slovensko

Expanze na okolní trhy bude s námi snazší, než si myslíte. Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou multijazykových eshopů i s propagací firem na zahraničních trzích.

Kromě Německa nebo Rakouska se specializujeme na region střední Evropy, přesněji Polsko, Českou Republiku, Slovensko a Maďarsko. Není však pro nás problém rozvíjet Váš business i v dalších částech Evropy.

Eshop
i webové stránky
v zahraničí

Během několika let vývoje jsme připravili speciální eshopové řešení a systém na tvorbu prezentační webových stránek, které jsou schopné oslovit a obsluhovat zákazníky hned v několika zemích najednou.

Výsledkem je tedy snadná obsluha všech jazykových verzí a mnohonásobně nižší náklady, než kdybyste museli platit za tvorbu stránek pro každou zemi zvlášť. 

Znalost zahraničních trhů

Nenabízíme pouze tvorbu stránek a eshopů pro zahraniční klientelu, nabízíme své mnohaleté zkušenosti s regionem střední Evropy a západní Evropy.

Spravujeme eshopy a firemní stránky v České republice, na Slovensku a v Polsku již mnoho let, nyní k nim přidáváme rovněž Německo nebo Rakousko, a Maďarsko. Známe tamní zvyklosti, optimální marketingové kanály, máme přehled o preferovaných platebních metodách, srovnávačích zboží i lokální konkurenci.

Logistika
&
Spedice

Kromě jazyka a neznalosti místních poměrů je častou překážkou pro vstup na nové trhy logistika a vysoké náklady s ní spojené. I s tím jsme Vám však schopni pomoci. Máme zkušenosti s regionálními dopravci, vytvořeno napojení našeho eshopu přímo na systém logistických firem, zládnuty výběry dobírek v jednotlivých měnách.
Můžeme nabídnout i překlad Vašich hromadných zásilek v našem centru v České republice nebo v Německu, odkud zboží již odchází samostatným zákazníkům za mnohem nižší ceny.

Zákaznická podpora

Spolupracujeme s týmem rodilých mluvčí a vysoce kvalifikovaných překladatelů. Jsme tak schopni nabídnout špičkový servis Vašim zákazníkům během prodeje zboží ve Vašem eshopu, zodpovědět nejrůznější dotazy ohledně Vámi nabízených služeb i vyřešit případně vzniklé komplikace či nestandartní požadavky.

Zajišťujeme profesionální emailovou komunikaci i podporu na telefonu.

Průzkum trhu
&
marketing

Rádi byste odhadli své šance na úspěch při vstupu na nové trhy? Potřebujete zmapovat konkurenci nebo připravit marketingový mix? Tápete v legistlativě či účetní problematice dané země a potřebujete odbornou pomoc?

Neváhejte nás kontaktovat, úvodní konzultaci máte vždy zcela zdarma


Ceník

Překlady rodilým mluvčím 490 Kč / hod.
Správa cizojazyčného webu 490 Kč / hod.
Zákaznická podpora 490 Kč / hod.
Marketing a e-commerce poradenství 1 290 Kč/hod.
Ceny jsou uvedeny bez DPH
Chcete dostat přesnou cenovou nabídku?
Copyright © 2020 Develart.de | Ochrana osobních údajů | Bližší informace